Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Fryzury bob

Klasyczna fryzura bob to włosy sięgające brody o charakterystycznej linii. Kobiety jednak tak sobie ukochały to kobiece i wygodne uczesanie, że mamy teraz boba w wielu wariacjach: na dłuższych, stopniowanych włosach, ciętego asymetrycznie, z falami, cieniowaniami i wygolonym tyłem.
1/20 następne
Fryzury bob

Victoria Beckham była propagatorką najbardziej znanej wersji boba z krótszym tyłem i zaczesywanego na bok. Teraz bob bywa o wiele nowocześniejszy i subtelniejszy. Powstała też jego dłuższa wersja lob (long bob) na włosach sięgających ramion. Na zdjęciu charakterystyczny bob z gęsta grzywką - Mahogany

Redakcja poleca

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 8
dodano: 11:40 2016-01-13 przez: ~gość (93.174.*.*)
Jeszcze i ja cos dodam jesli chodzi o naprawde fajny salon ale w Krakowie http://strefafryzur.com/nasze-salony-our-salons/krakow-herbewo Dla mnie naprawde to taki numer jeden.
dodano: 23:04 2014-07-24 przez: ~gość (80.54.*.*)
fajna fryzurka
dodano: 11:09 2014-07-06 przez: ~Lana (89.67.*.*)
~gość napisal(a): Bob dla młodych kobiet wcale nie postarza,wręcz przeciwnie.Nadaje twarzy 'lekkości' i uroczego wyglądu ,dla osób z drobną twarzą dodaje tez charakteru ;słodkiej dziewczynki'. A poza tym można powiedzieć,że pasuje każdemu,zależy dobrac odpowiedni kształt tej fryzury.
Nie zgadzam się. Bob zawsze pogrubia twarz - nawet jak ma wydłużony przód. Pogrubienie twarzy spowodowane jest kulistą formą tej fryzury, która zawsze powiększa głowę i poszerza twarz (nie pomoże kilka dłuższych pasm z przodu). Ponadto boby zawsze postarzają, bo są to bardzo sztywne fryzury - nie posiadają cieniowania (lub bardzo niewielkie) w związku z czym nie ma w nich ruchu. Moim zdaniem są to idealne fryzury dla nobliwych starszych pań.
Zamów darmowy newsletter