Zalogowany jako: .   Wyloguj się
Strona 1 z 5  

Efektowny kok z wypełniaczem - krok po kroku

Perfekcyjny kok łatwo, szybko i przyjemnie? To całkowicie możliwe jeśli użyjesz do tego tzw. wypełniacza. Wypełniacz doda twoim włosom objętości. Można go kupić za niewielkie pieniądze i dopasować jego kolor do włosów. Użycie wypełniacza to prosty sposób na trwałego, foremnego i gładkiego koka.

Jak zrobić efektownego koka z wypełniaczem?

Wysoko upięty kok możesz zrobić już z włosów sięgających za ramiona. Jeśli są krótsze, być może będą potrzebne ci dopinki i treski. Wypełniacz w koku nada upięciu odpowiedni, pełny kształt i sprawi, że kok będzie trwały.

Kok z wypełniaczem

Kok z wypełniaczem do koka marki Glitter, 9.90 zł /fot. Materiały prasowe Glitter

Wysoki kok to modna i idealna fryzura nie tylko na eleganckie wieczory, ale i na co dzień. Chcesz mieć takiego koka jak modelka na zdjęciu? Postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami krok po kroku na kolejnych stronach. To bardzo proste, same przetestowałyśmy. Wszystkie niezbędne akcesoria do wykonania tej fryzury znajdziecie np. w kolekcji marki Glitter w cenie od 9.90 zł do 11.90 zł.


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Redakcja poleca

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 13
dodano: 09:58 2015-08-10 przez: ~kasmina (212.96.*.*)
Proszę - http://www.pro-sprzet.pl/efalock-wypelniacz-do-kokow-banan-15cm.html Dzięki temu można uformować genialną fryzurę, również w domu, ale wiadomo - najpierw jakieś pojęcie i doświadczenie w temacie.
dodano: 16:11 2015-08-08 przez: ~gość (188.33.*.*)
:))))))
dodano: 20:06 2015-03-17 przez: ~Weronka<3 (83.11.*.*)
duzo to nie daje..
Zamów darmowy newsletter
ŚLUBNE PORADY Wedding Sisters

ŚLUBNE PORADY Wedding Sisters

Serwis ślubny
ZOSTAŃ NASZYM EKSPERTEM